ÖZEROĞLU GIDA SAN. TİC. VE PAZ. LTD.ŞTİ


HABERLER

12 YILDIR ERZURUMDA TOPTAN ŞEKER VE ÇAYKUR BAYİLİĞİ YAPAN ŞİRKETİMİZİN GAYESİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLARKEN,EN KALİTELİ ÜRÜNÜ SAĞLIKLI ŞEKİLDE SUNMAK ER-KAR KÜP ŞEKER MARKASININ ÖNCÜLÜĞÜNÜ SAĞLAMAK VE MÜŞTERİLERİMİZE BU ÖNCÜLÜĞÜ YANSITMAKTIR.
TÜM ÜRÜNLERİN, TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI ÇALIŞMA İZNİ VE GIDA ÜRETİM SERTİFİKALARI BULUNMAKTA, TÜRK GIDA KODEKSİ ŞEKER ÜRÜNLERİ TEBLİĞİNE UYGUNLUK DOĞRULTUSUNDA, HİJYENİK ŞARTLARDA ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR. VE ÜRÜNLER SERVİS ARAÇLARIYLA DAĞITILMAKTADIR. ÖZEROĞLU LTD. ŞTİ. KALİTELİ VE SAĞLIKLI ÜRÜN POLİTİKASIYLA BİLİNÇLİ YÖNETİM, ÜRETİM, PAZARLAMA KADROSUYLA SEKTÖRDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR.
KLASİK ERZURUM KESME ŞEKERİ, KRİSTAL TOZ ŞEKER, KÜP ŞEKER, SARGILI ŞEKER VE BUNLARIN YANINDA ÇAYKUR ÜRÜNLERİNİN TÜMÜNÜ BÖLGE HALKINA SUNARAK,TANITARAK VE SEVDİREREK BİR İLKE İMZA ATMIŞTIR.
EVRENSEL DÜŞÜNÜP YEREL DAVRANAN, BÜTÜN GÜCÜNÜ BÖLGE İNSANININ GÖSTERDİĞİ TEVECCÜHTEN ALAN FİRMAMIZ MÜŞTERİLERİNE ŞÜKRAN BORÇLUDUR.
KÜP ŞEKER

nbspnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp ŞEKERİN GUumlLEN YUumlZUumlnbspnbspnbsp nbspnbsp ERZURUM KARnbsp ŞEKERnbspnbspnbspnbspnbspnbsp nbspOumlZEROĞLU GIDA SAN.nbspnbspnbspnbspnbspnbsp Bir Oumlzer Kuruluşudurnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp

©2007-2015 ÖZEROĞLU GIDA MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Dodeweb üyesidir